03 Mayıs 2013

Turkcell Devir İşleminden Sonra Hat Taşıyamama Sorunu!

Btk kararı ile devir işlemi yaptıktan sonra 90 gün bekledim numara taşımak için. Numara taşıma talebim Turkcellden reddedildi aşağıdaki sebepten dolayı; " 26. 09. 2012 tarih ve 2012/DK-14/453 sayılı Kurul kararı doğrultusunda adına devraldığınız hattı, devir işlemi sırasında imzalamış olduğunuz taahhütname uyarınca 01. 10. 2014 tarihine kadar başka bir işletmeci şebekesine taşıyamayacağınızı"

Fakat benim durumum biraz farklı, daha önce ki hat sahibi Babam oluyor bu yüzden hattı kendi üzerine geri istemesi gibi bir durum söz konusu değil. Bunun için babam tarafından Turkcelle hattı geri üzerine almayacağına dair imzalı bir dilekçe yollanarak numara taşımamın gerçekleşmesini istiyorum.

Özgür 141 Okunma

Cevaplar

  • Özgür08 Mayıs 2013

    Turkcell topu Btk'ya atarak numara taşımamızı engelliyor.. Sorun değil bende hattımı kapatarım..

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön