Turkcell Dert Kaynağı T 20!

Ender E. |

Hala ödemelerini yapmakta olduğum kampanyalı T20 sürekli yetersiz depolama alanı sorunu vermekte.Tim'e sorduğumda geçici çözümler getirildi ama sonuç değişmedi.Dahası telefon son 2 aydır hiçbir uygulamayı açamıyor,hatta arama mesaj atma gibi temel fonksiyonları bile yerine getiremiyor.Android.exe sistemi durdurdu yazısı geliyor.

Garantiye verdim sadece güncelleme yapıp geri verdiler 2 hafta sonra aynı sorun oldu tekrar garantiye verdim tekrar güncelleme yapılıp geri verildi. Garantiye verince kullanmam için hiçbir cihaz verilmedi 1 ay boyunca telefonsuz kaldım ve işlerim aksadı.Tim sorumluluk bizim değil derken verdiği numaradan garantiye de ulaşamadım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  09:05

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş