22 Ekim 2016

Turkcell Dergilik Paketi İle Yanıltma Yolunda!

Hesabım uygulamasından sıklıkla kalan kullanımları mı kontrol ederim. Kalan kullanım ne demek? Seçtiğimiz tarifeden kullanabileceğimiz kalan internet, dakika veya SMS... Ancak Turkcell bunu bu şekilde değerlendirmiyor anlaşılan. "Dergilik" diye bir şey çıkarmış, kalan kullanımlarımıza da 5 GB interneti koymuş. İnternetin altında tarifem olan kaçmaz 39 paketi yazıyor, onun altında da küçük bir yazıyla "dergilik" yazıyor. Ama bu interneti kullanabiliyor musun? Hayır! Bir de mesaj yazmışlar, diyor ki: "Tarifenizin ücreti değişmeden paketinize eklenen dergilik servisi... " Meğersem uygulama indirmeden kullanılamıyor imiş. Ama paketimize "ücret değişmeden" ekleniyormuş, kalan kullanımlarımda böyle görünüyormuş... Turkcell'in daha önce hediye internet vermesinden gafil avlanıp, bu ay internet kullanımımı bu duruma göre ayarladım ve paket aşım ücreti beni hayrete düşürdü. Lütfen gereği yapılsın.

Beyza 2.448 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde kalan kullanım hakları SMS ile gönderilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön