01 Nisan 2013

Turkcell Derdimi Anlatamıyorum!

Turkcell Vınn kullanıyorum. Kontratım bittiğinde daha cazip olan 5 GB'lik tarifeye geçmek istedim. Müşteri temsilcisi ile görüştük. Tamam geçirdik dedi. Ardından arayıp şu anda bir tarife kullanıyorsunuz geçiremeyiz aksi halde iki fatura ödemeniz gerekecek dedi. İptal ettirdim faturamın kesildiği gün arayıp yeni tarifeye geçmeye karar verdim.

Vınn'ı açtım uyarı var. 2 tarife kullanıyorsunuz diye. hemen müşt. tems. aradım doğru dedi iptal edelim. İptal ettik. Ertesi gün yine uyarı 2 tarife kullanıyorsunuz, bu arada 7 ay kontratlı bir tarifeye geçmişim haberim yok. anlatıyorum anlamıyorlar.

Sıdkı 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön