16 Kasım 2013

Turkcell Değişim Cihazı İçin Bekletiyor!

Ankara Bahçelievler 7.cadde Teleses Turkcell 'den hattıma taahhütle iPhone 5 siyah 32 GB cep telefonu aldım. Fakat daha 10 gün olmadan telefonumun üst tuşu bozuldu. Genpa garantisi olduğu için götürdüm ve değişim istediğimi belirttim. İkinci gün cihazın değişimi onaylandı. Ancak cihazın sıfırının ellerinde olmadığını söylediler.

Çağrı merkezini aradım ama müzik dinletmekten başka bir şey yapmadılar. 3.kez Genpa' ya gittiğimde cihazın geliş tarihinin belli olmadığını ve yerine de kullanmam için dahi telefon veremeyeceklerini söylediler. Hatta gişedeki bayan 2 ay bile sürebileceğini yani net bir tarih olmadığımı bile söyledi.

Burak 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön