22 Nisan 2013

Turkcell Değişen Camı Vermediler!

Üste adresi belirtilen firmadan 24.10.2012 tarihinde aldığım telefon 07.03.2013 tarihinde arızalanmıştır. Satın aldığım yere giderek arızanın tespit edilmesini talep ettim. Üç gün sonra servis tarafından incelendiği mikro incelemeler sonucunda camının kırık olduğu telefonla bildirildi ve 500 tl değişeceğini 100 tl daha verirsem garantisinin devam edeceği telefonla bildirildi.

Çaresiz onay verdim. Telefonu almaya gittim. Tüketici haklarımı söyleyerek değiştirilen parçanın bana iade edilmesin söyledim. Böyle bir iş yapmayacaklarını değişen parçanın parça parça olduğu ve ne şekilde olursa olsun değişen parçayı ve telefonu da geri vermeyeceklerini hakaret ederek bildirdiler.

Yusuf 17 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön