02 Eylül 2013

Turkcell Defalarca Uyardım Hala Rahatsız Ediyor!

Daha önce Turkcell'in bana kampanya sms'leri gönderdiğini defalarca şikayet ettim. Her seferinde ise sempatik sesli Turkcell çalışanı yardımcı olmuş gibi yaptı artık sms almayacaksınız dedi.

Ne yazık ki konu ile ilgili en ufak bir gelişme yok. Hala Turkcell bana sms gönderiyor. Bu saatten sonra ne beni arayan Turkcell personeline inanırım ne de Turkcell'in düzeleceğine. Oldu olacak 10 yıllık hattımı kapatacağım.

Baran 43 Okunma

Cevaplar

 • Baran12 Eylül 2013

  Hiçbir işe yaramadı.

 • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hattının marka tanıtım mesajlarına kapatıldığına dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Baran09 Eylül 2013

  Konu ile ilgili hiçbir geri bildirim yapılmamış olup turkcell beni rahatsız etmektedir. Suç duyurusunda bulunacağım.

 • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön