13 Şubat 2014

Turkcell Davet Ediyor Ama Sonra İnkar Ediyor!

Ocak ayı başında hattımı Turkcell'den başka operatöre taşıdım. Daha sonra 1 şubatta Turkcell'den tarafıma mesaj geldi, numaranızı Turkcell'e taşıyın, yıldız tarifeden faydalanın vs diye.

Mesajda bunun dışında detay yok. İnternet siteleri bu tarifeyi duyurmuyorlar. Abone merkezinde numaramı taşıyorum, kimse siz taşıyamazsınız demiyor ama numaramı Turkcell'e taşıdıktan sonra gelen mesaj, bu kampanya sizi kapsamamaktadır.

Bu ne demek? Kampanya kurallarını link attın mı? Bana bildirdin mi? Abone merkezinde söyledin mi? Hepsi hayır. Turkcell'i aramama rağmen konuyla ilgilenmediler, kampanya kapsamında değilmişim vs vs.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Şubat 2014

    Türkcell sadece oyalama politikası ile devam ediyor. bu not buraya düşüleli 5 gün oldu ama beni kimse arayıp bilgi vs vermedi.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön