13 Haziran 2013

Turkcell Data Paketimin Bittiğini Haber Vermiyor!

Turkcell 8 GB data hattı kullanıcısıyım. Bir kaç gün önce data paketim bitmiş olmalı ki internete giremiyorum. Herhangi bir bilgilendirme mesajı almadım. Bitti mi bitmedi mi emin dahi değilim. Telefon hattım Turkcell olmadığından müşteri hizmetlerini de arayamıyorum, yanlış ya da eksik tuşladınız iletisi alıyorum.

Kiminle nasıl iletişim kurabileceğimi bilmiyorum. Ben data hattımı Turkcell kullanıyorum diye telimi de Turkcell yapmak zorunda değilim. Kaldı ki mevcut hattıma da bilgilendirme mesajı gönderebilir ve paketimin bitmek üzere olduğunu bildirebilirsiniz. Belki ek paket satın almak istiyordurum, en azından haberdar olmak hakkım değil mi? Bu durum Turkcell adına iyi bir referans olmadı.

Deniz 18 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizi 13.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön