31 Ekim 2016

Turkcell Data Hattımın Ses Özelliğini Kullanamıyorum.

Almış olduğum data hattımın sözleşmesi bitti. Mevcutta bir GSM hattı olması sebebiyle numaramı ses tarifesi ile kullanmak istiyorum. Müşteri hizmetlerine ilk ulaştığımda TİM 'lerden yapılabildiği belirtildi. İşlemim yapılmadı. Tekrar müşteri hizmetlerine ulaştım. Bu şekilde işlem yapılmadığı belirtildi. Üstüne üstlük konuştuğum e** ve e** adlı çalışanlardan da şikayetçiyim. Talebimle ilgili olarak herhangi bir kayıt oluşturmadılar.

İş akışlarının keyfi olduğunu açıkça olmasa da belirttiler. Kayıt var olmadığını belirttiler. Hakkım olan şekilde hattımı bireysel GSM sözleşmesini referans alarak dilediğim servis ve pakette kullanmak istiyorum. İşlemim yapılmaması durumunda her türlü mahkeme kararını almak için tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Özge 646 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 28.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön