Turkcell Data Hattımın Kapatılması!

Ali D. |

Turkcell kalitesi ve büyüklüğüne dayanarak bir data hattı aldım. İki faturayı düzenli ve gününden önce ödememe rağmen data hattım kapandı. Neden olarak eksik evraktan dolayı olduğu söylendi. Şubat ayının 25'ine kadar bu evrakları tamamlamam istendi bende şubat ayının 17'sinde ikametgah belgemi data hattını aldığım yer olan Mersin Tarsus ilçesindeki Özhan İletişim'e teslim ettim.

Şubat ayının 25'inde data hattım kapandı ve beni çok yoran telefon trafiğine başladım. Defalarca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana söylenen ilçede bulunan iletişim merkezine gitmem evrakları oraya teslim etmemdi. İletişim merkezine gittim her defasında ilgilenilmedi birde size yazmayı istedim.

Etiketler :

Personel Davranışı Abonelik İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  10:26

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Nisan
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.