25 Nisan 2013

Turkcell Data Hattımı İsteğim Dışında Değiştirmişler!

Geçenlerde Avea da olan data hattımı yine data hattı olarak kalmak kaydıyla Turkcell e taşımak için başvurmuştum. Bayide defalarca data hattı olarak taşımak istediğimi söylememe rağmen ve onlarda bu şekilde yapacaklarını söylemesine rağmen, bayi yada Turkcell benim isteğime uymayıp data hattımı normal konuşma hattı olarak taşımış. Bu keyfi yada kasti durum yüzünden ben sadece bilgisayardan internete girmek için kullandığım hattımı artık kullanamaz hale geldim. Bu rahatsız edici durum muhtemelen küçük maddi hesaplardan kaynaklanıyor.

Mesut 480 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mesut28 Nisan 2013

    Uzun zamandır şikayetime cevap gelmeyince ben turkcell i aradım...beni sözde aramışlar ama aradıkları numara benim modemimde data hattı olarak kullandığım hat, ben bayiiye iletişim için başka numara vermeme rağmen ısrarla data hattımı aramışlar...e tabi aradık deyip sıyrılacaklar, "aradık kapalıydı", suçlu müşteri tabi... yapılan hata ile ilgili bana söylenen bayiinin numara taşıma sırasında hata yaptığı idi...fakat hatanın çözümü için hiçbir imkan yok imiş...yani mağdur olan her zamanki gibi müşteri oldu... data hattımı ses hattına "yanlışlıkla ;)" dönüştüren turkcell, bu işlemin tersine döndürülemeyeceğini söylüyor...tabi ses hattıma para yükleyip internete girebilirmişim...ama data hattına ödeyeceğim paranın çok daha üstünde bir ücretle olacak bu...e bu durumda "yanlışlık" ' ın faturasını tabi müşteri ödüyor...büyüksün turkcel...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön