13 Ocak 2015

Turkcell Data Hattı Taahhüt Sorunu!

Turkcell'den data hattım var ve 12 ay taahhüt vermiştim. Turkcell'i taahhüt tarihi gelmeden aradım. Taahhüt otomatik yenilemeleri mümkün değilmiş. O gün hattı kullanmadan tekrar arayıp taahhüt vermeliymişim. O tarihte aramayı unuttum ve 42 TL tarifeden fatura kesimine kadar ücretlendiriliyorum. Böyle saçmalık olur mu? Bir kişi değil milyonlarca data hattı kullanıcına bunu yaptığını düşünürseniz dönen parayı anlarsınız. Her sene bu muhabbet dönüyor ve bu parayı alıyorsunuz. Ama buna son vereceğim ve hattımı kapattıracağım.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizi 14.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön