28 Eylül 2015

Turkcell Data Hattı İçin Haksız Ücret Tahakkuku!

Ekte belirttiğim numara üzerinden 6 GB kotalı kontratlı data hattı sahibiyim. Bu tarifenin operatördeki ücreti 36 TL. Ancak son faturam 100.50 TL düzenlenmiş. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp bunun sebebini sorduğumda, yıllık kontratımın bittiğini bu sebeple Turkcell beni bana hiçbir bilgi vermeden başka bir pakete geçirdiğini ücretin bu paket ücreti olduğunu belirttiler.

Turkcell'in en yüksek data tarife paketinin fiyatını sorduğumda 60 TL olduğu bilgisini aynı yetkiliden öğrendim. Turkcell'in bu ücreti talep etmesi en kibar tanımı ile ticari saygısızlıktır. İlgili ücretin faturam kesildiği için bu ayda tarafıma yansıtılacağını öğrenmiş bulunmaktayım. Bilgilerinize, sunarım.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 29.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön