31 Aralık 2015

Turkcell Data Haksız Kazancı!

Turkcell ben yaptım 500 dk. 21 TL faturalı tarifeyi kullanmaktayım. İnternete ihtiyacım olmadığı için sadece dk. istemiştim. Kartımı yeni aldığım telefona taktım verinin açık olduğunu fark ettiğim gibi hemen kapattım ama bana gelen mesajla 7 TL'nin fatuma yansıdığını fark ettim.

Turkcell internet sayfasına detaylara baktığımda sadece 69 KB kullanıma karşılık 7 TL kesilmiş.
GSM operatörü benim gözümde bitmiştir. 1 GB internet fiyatı kadar para kesilmesi Turkcell'in ne kadar kötü bir firma olduğunu ortaya koymaktadır.

Yusuf 83 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf06 Ocak 2016

  Turkcell yalan söylüyor kesinlikle beni aramadılar bunun için de türkcellden hattımı taşıdım adıma açılmış bir Turkcell hattı daha var onu da taşıyıp türkcelle ilişiğimi keseceğim ne kadar tanıdık varsa da onları türkcellden vazgeçireceğim. GSM operatörü içinde en kazık şirket türkcelldir.

 • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

  Müşterimizin Tüketici Çözüm Merkezi' ne ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yusuf06 Ocak 2016

  Turkcell kadar sahtekar bir firma tanımıyorum. Bu GSM operatörü ile ilişiğimi de bu gün itibaren kesiyorum

 • Yusuf03 Ocak 2016

  Kaç gündür aramanızı bekliyorum. Kaç gündür neyin incelemesini yapıyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön