29 Temmuz 2013

Turkcell Dakikalarımı Aşmadığım Halde Yüksek Faturalandırıyor!

10 yılı aşkın bir süredir Turkcell hattını tercih etmekteyim. Turkcell hattım ile 500 dakika karşılığında sözde 22 TL ödemem gerekir iken, operatörüm bana her ay 22 TL'den daha fazla fatura göndermektedir. 22 TL ödediğimi henüz hatırlamıyorum. Turkcell faturayı hem yüksek gönderiyor, hem de 2 gün geç ödediğimiz zaman hattı kapatmasını iyi biliyor. Gereğinin yapılmasını arz eder, tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Özkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimizi 30.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön