12 Şubat 2014

Turkcell Dakikalarım Varken Bitmiş Gibi Hesaplamış.

Kasım ayında faturalı karma 500 paketine geçtim. İlk iki faturam normal geldi fakat son fatura inanılmaz. 135 lira civarı bir fatura. Karma 500 paketi bitmesin diye: Bitmesin Paketi (250) dakikada ayrıca aldığım halde vede her hafta mesajla sorguladığım halde böyle bir fatura geldi. Mesaj ile sorguladığım bilgilerde hiç paket aşımı ile ilgili bilgi mesajı almadım; tam aksine her sorduğumda daha bir çok dakikam olduğunu içeren mesajlar aldım. Benim dakikalarım bitmediği halde, bitmiş gibi hesap yapılmış. Mesajlar duruyor bende. Bu durumun en kısa zamanda incelenmesini istiyorum.

Şebnem 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizi 12.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön