13 Ocak 2016

Turkcell Dakikalarım Çabuk Tükeniyor!

Turkcell hat kullanıcısıyım ve Turkcell ile ilgili olan şikayetimi dile getirmek istiyorum. Turkcell tarafından bağlı bulunduğum tarifeye göre tarafıma 500 dakika tahsis edilmesine rağmen kullandığım dakikalar adil bir şekilde tarafıma kullandırılmamaktadır. Şöyle ki, ben 8saniye konuştuğum takdirde 500 dakikadan 499 dakikam kaldığı bildirimi alıyorum. Tekrar 8 saniyelik bir görüşme yaptığımda bu kez 498 dakikam kaldığı bildirimi alıyorum. Bu hesaba göre 10 kere 10 saniyelik görüşme yapsam toplamda 1 dakika 40 saniye görüşmüş olmama rağmen 10 dakika harcamışım gibi işlem göreceğim. Kalan kısım için hak kaybına uğradığım bu hesaba bakılırsa açıkça ortadadır.

Efekan 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön