Turkcell Dakikalar Çabuk Tükeniyor!

Burak K. |

Yaklaşık 1 senedir Turkcell firmasını kullanıyorum lakin hiç memnun değilim, özellikle dakikalarım kullandığım diğer operatörlere nazaran inanılmaz çabuk bitmesi cidden büyük sıkıntı yaratıyor. Aslında Turkcell bu konuda vukuatı bulunan bir firma lakin bir kaç kez mahkemenin kararı var Turkcell'in aleyhine ister istemez insanın içinde bir şüphe oluşuyor.

Turkcell firmasından detaylı konuşma bilgilerini içeren bir yazı istememe rağmen gerekli geri dönüş firma tarafından şahsıma yapılmadı ve halen süregelen dakikaların çabuk bitmesi sorunu devam etmekte. Lakin şahsıma bu konuyla alakalı bir geri dönüş olmaz ise gerekli hukuki işlemleri başlatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  13:12

  Müşterimizi 06.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Ocak
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.