26 Mart 2015

Turkcell Dakika Haksız Ücretlendirme!

Birkaç gün önce hattıma 50 TL yükleme yaptım, bugün paket yenilenme günümde paket yenilenmeyince bakiyemi sorguladım ve 9 TL kaldığını gördüm. Hat kullanım özetini görüntülediğim de konuşmalarımın paketten değil direk ücretlendirildiğini gördüm. Oysaki *159# sorgulamasında genç 600 paketinizden Turkcell'liler 123 dakikanız bulunmaktadır demekteydi. Genç 600 paketini araştırdığımda bazı sitelerde aldatmaca adında konular olduğunu gördüm.

Ve eğer gerçekten genç 600 paketi indirimli konuşma paketi ise ortada gerçekten bir yanıltmaca vardır. Çünkü bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı ve paket sorgulamada bunun konuşma hakkı olarak gösterilmesi yanlıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Cenk 170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2015

    Müşterimizi 28.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön