Turkcell Dakika Haksız Ücretlendirme!

Cenk K. |

Birkaç gün önce hattıma 50 TL yükleme yaptım, bugün paket yenilenme günümde paket yenilenmeyince bakiyemi sorguladım ve 9 TL kaldığını gördüm. Hat kullanım özetini görüntülediğim de konuşmalarımın paketten değil direk ücretlendirildiğini gördüm. Oysaki *159# sorgulamasında genç 600 paketinizden Turkcell'liler 123 dakikanız bulunmaktadır demekteydi. Genç 600 paketini araştırdığımda bazı sitelerde aldatmaca adında konular olduğunu gördüm.

Ve eğer gerçekten genç 600 paketi indirimli konuşma paketi ise ortada gerçekten bir yanıltmaca vardır. Çünkü bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı ve paket sorgulamada bunun konuşma hakkı olarak gösterilmesi yanlıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  14:03

  Müşterimizi 28.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Mart
  11:33

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.