18 Nisan 2013

Turkcell Dakika Aşımı!

Turkcell her yöne 500 dk tarifesi kullanıcısıyım. ayda 25 tl ye kullanıyorum. bu ay 100 dakika paket aşım ücreti ile beraber 65 tl fatura gelmiş bulunmaktadır. 25 tl ye 500 dakika veriyorsunuz. 100 dakikaya 40 tl fark alıyorsun. paket aşımı bilgisi mesajı bile göndermiyorsunuz. Uyarı mesajınızı faturada mı öğreneceğiz Turkcell den çok memnundum şimdiye kadar ama böyle 100 dakikaya 40 tl fark adaletsizliktir. Şikayetim var konuyla ilgilenilmesini rica ederim.

Mehmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön