10 Mayıs 2016

Turkcell Çözüm Yok!

Yaklaşık 15 yıllık faturalı hat kullanıcısıyım ve uzun süredir belirtmiş olduğum hattın sahibiyim. Uzun süreler memnuniyet içerisinde kullanmış olduğum hattımla ilgili sıkıntılar hattımın üstüne tanımladığım vınn'la başladı. Her şeyi dahil olarak tanımladığım 15 GB vınn için bana söylenen ücret 56 TL ayrıca hattım içinde 25 TL'ye devam edeceği söylenerek aylık olarak 81 TL'ye abonelik başlattım. Bu süreden beri ne vınn için 56 TL ne de hattım için 25 TL ödedim, birçok sorunla karşılaştım, önce kullanımlar çok yoğun olmamasına rağmen 10 GB yetmediği için 15 GB yönlendirildim. Hiçbir zaman 56 TL ödeyemedim, 25 TL olan hattım hiç 25 TL gelmemeye başladı. Sorunumu bir çok kez hem müşteri hizmetlerine hem Turkcell bayilerine anlatmama rağmen çözüm bulunamadı. Ağustos ayı itibariyle komple aboneliği sonlandırarak ne kadar kötü bir marka olduğunuzu her platformda kaleme alacağım, bilginize.

Hasan 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Müşterimizi 12.05.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön