Turkcell Çözüm Üretemedi!

Onur K. |

Firmaya daha önce 190 TL'değerindeki faturama itiraz yazımı bu site aracılığıyla yazmıştım. Bugün arandım ve hiçbir sorun olmadığını 190 TL' nin ödenmesi gerektiğini belirttiler. Zaten pek şaşırmadım. Haksızlık üzerine kurulan şirket politikaları doğrultusunda fütursuzca davranmaya devam etmekteler. 4 GB internet için tarafımdan 60 TL istenmektedir. Ve bu yurt içinde, farklı bir ülkede de değil. Bu ücreti kesinlikle ödemeyeceğim, yaklaşık 5 senedir kullandığım ve binlerce lira ödediğim bu hattın kapanması istiyorum. Vodafone gibi global bir markanın bulunduğu bu coğrafyada kimselerin bu firma ile çalışmaması için de her yerde yaşanılan olayları dile getireceğim. Saygılarımla.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  13 Aralık
  11:47

  Daha önce şikayetimi bildirdiğim konu ile alakalı beni arayarak değişiklik yapılamayacağını bildirdiler.
  Ondan sonra faturamı iptal ettirmek istediğimi belirttim fakat onu da yapmadılar. Bunun üzerine Turkcell Facebook sayfasına sorunumu yazdım.
  Kısa süre içerisinde biraz fazla beğeni alınca anında sayfadan şikayetimi sildiler. Bu nasıl bir arsızlıktır böyle. Siz kimsiniz şikayetlere cevap vermeden silebiliyorsunuz? Bu konuda gerekli yerlere başvurumu yaptım, BTK Twitter gibi yerlerden de bu kepazeliği yazacağımı bilin isterim. Mr. Jan Erik Rudberg ve Bekir Pakdemirli'ye de mailler atacağım konu hakkında. Hem para gasp edip hem de şikayetimi kaldırıyorsunuz. Bu ahlaksızlık ve hırsızlıktır

 • 07 Aralık
  09:58

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Aralık
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.