13 Mayıs 2014

Turkcell Çözüm Ortakları Aracılığı İle Mağdur Ediyor!

Bu hattıma ait Turkcell çözüm ortakları adıyla çok güzel faturalarımı şişirdiler. Abone olmadığım yerlerin adıyla tahsilat yapmaya çalışıyorlar. Türkiye'nin şu anda en çok abone kaybeden gsm operatörü oldular. Bu şekilde 3 milyonun üzerinde abone kaybettiler ben 5 yıldır bu hattı kullanmıyorum.

Mürsel 112 Okunma

Cevaplar

 • Mürsel16 Mayıs 2014

  Turkcell i hiç bir şekilde tercih etmem bu yönetim tarzıyla 5 yıla kalmaz batar

 • Mürsel14 Mayıs 2014

  Bir de komedi filmlerinde kullanıbilecek bir olay daha yaşıyorum bu konuda avukatları cepten çağrı yapıp kapatıyor.Geri arayıp sorduğumda avukatlık bürosu çalışanları çok müşterileri olduğunu kendileri arayıp konuştuklarında çok kontür gittiğini söyledi .:)

 • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2014

  Müşterimiz ile 14.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura tutarı ve yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön