22 Ekim 2016

Turkcell Çözüm Merkezi Sorunumu Çözemedi...

Gençturkcell aboneliğimin nereden ne şekilde iptal edildiğini öğrenmek için inceleme talebimde bulunmuştum. 21.10.2016 tarihinde arayan çözüm merkezi elemanınız nereden iptal edildiğinin tespitinin sağlanamadığını ifade ederek görüşmeyi sonlandırmıştır. Bir şekilde benim aboneliğim iptal ediliyor ve nereden yapıldı bilmiyoruz diyorsunuz. Bu şekilde bir çözüm anlayışı olabilir mi? Sizin ıt departmanınız yok mu. Bu dataların nereden silindiğini göremiyor musunuz. İlgili arkadaşın soruma cevap vermemesinden ve eksik bilgilendirmesinden dolayı şikayetçiyim.

Basri 292 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Basri22 Ekim 2016

    Hattımdaki kullanıcı tanımı kimin tarafından ne zaman nereden iptal edilmiştir. Bilgisini öğrenmek istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön