Turkcell Çözüm Daha Pahalı Paket!

Banu M. |

Mesajlar şu şekildedir:
19 TL her yöne 500 dakika sunan haydi gel mini paket yıllık abonelik teklifinizi 25 TL yerine 19 TL den kullanmaya devam etmek isterseniz devam yazarak yanıtlayabilirsiniz. Son başvuru 09.06.2013 - 07.06.2013 tarihinde devam olarak yanıtladım.

Haydi Gel Mini Paket ayda 19 TL ye her yöne 500 dk konuşmayı onaylıyorsanız onay yazıp yanıtlayın. 07.06.2013 tarihinde onay olarak yanıtladım Yeni yıllık abonelik kampanyanız kontrat bitiminde aktiflenecek ve size kısa mesaj ile bilgi verilecektir.

Mesaj gelmeyince aramam üzerine bana "yardım ettiler" ve 21 TL'ye 12 ay sözleşmeli teklif ettiler.

1. Ne yardımı?
2. Daha pahalı paket nasıl çözüm olur?

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu M.
  17 Haziran
  20:46

  Zaten sorun yaptığınız görüşmede ve de acı olanı bunu hala anlamamanız siz kendi teklif ettiğiniz ve de onayladığınız paketi kendi kendinize iptal edip sonrada daha pahalı bir paket öneriyorsunuz ve bunuda fatura kesim tarihinden daha sonra yaptığınız için bir ay daha size fatura ödemeye mecbur ediyorsunuz bir tek bana yaptığınız tutar küçük gözükmekle beraber bu tür işlemler yaptığınız müşteri sayısı arttıkça hatırı sayılır bir haksız kazanç elde etmekde cabası...

 • 17 Haziran
  09:25

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 14.06.2013 tarihinde görüşülmüştür.
  Müşterimize paketleri hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş