08 Temmuz 2014

Turkcell Çok Mağdur Etti!

5-7-2014 tarihinde hattımı Turkcell'e taşıdım. Taşıma işlemi gerçekleştiğinden beri beni sadece Turkcell'liler arıyor diğer operatörler V****kayıtlı böyle bir numara yoktur diye ikazla karşılaşıyor. İşim gereği binlerce maddi zarara ve itibar kaybına uğradım Turkcell sayesinde, Hala bir çözüm bulunamadı işin garip tarafı defalarca aramama rağmen bana incelemenin devam ettiğinden başka bir cevap vermemeleri. Bu kadar büyük ve kurumsal olduğunu iddia eden bir firma bu mağduriyetim karşısında şimdiye kadar bana elle tutulur bir çözüm sunmalı değil miydi ?

Fatih 922 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 15 Temmuz 2014

  problem çözüldü ancak çok geç kalındı bazen geç gelen çözümler, çözüm olmaz. Düşünsenize 4-5 gün sizi diğer operatörlerden arıyamasınlar üstelik telefonla iş yapıyorsanız bu hem para hem itibar kaybı çok kötü...

 • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih 08 Temmuz 2014

  5 temmuzdan beri mağduriyetim devam ediyor yeni bir şey değil hala problemim çözülmedi defalarca 532 yi aramama rağmen yeniden telefonu icad eder gibi aldığım tek cevap incelemenin devam ettiği oldu.

 • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön