Kazım Y. Teşekkür Mesajı

olumlu gelişme ve takip var...

Turkcell Çoğu Yerde Çekmiyor!

Kazım Y. |

Turkcell 3G, 2G, 1G hiçbir G'niz ve şebekeniz Sinop Saraydüzü Yukarıakpınar köyünde çekmiyor. Çekmediğini defalarca iletişim merkezinize bildirdiğimiz halde hiçbir şey yapılmadı. Bizden durmadan verici kurulacak alan istiyorlar. Burası köy yeri devletin tüm dağları boş. Allah'ın dağını gösteriyorsunuz, çobanları gösteriyorsunuz çekiyor diye bizim köyde çekmiyor. Halka her yerde çekiyor diye yanlış yönlendirici reklam yapmayın. Sinop'un birçok yerinde çekmiyorsunuz. Çekmesi için caminin minaresine veya yüksek tepelere çıkıyoruz. Sinop Boyabat Saraydüzü'ne bağlı Yukarı Akpınar köyüne verici istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazım Y.
  19 Haziran
  09:11

  olumlu gelişme ve takip var...

 • 04 Haziran
  14:52

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Haziran
  12:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.