04 Haziran 2014

Turkcell Çoğu Yerde Çekmiyor!

Turkcell 3G, 2G, 1G hiçbir G'niz ve şebekeniz Sinop Saraydüzü Yukarıakpınar köyünde çekmiyor. Çekmediğini defalarca iletişim merkezinize bildirdiğimiz halde hiçbir şey yapılmadı. Bizden durmadan verici kurulacak alan istiyorlar. Burası köy yeri devletin tüm dağları boş. Allah'ın dağını gösteriyorsunuz, çobanları gösteriyorsunuz çekiyor diye bizim köyde çekmiyor. Halka her yerde çekiyor diye yanlış yönlendirici reklam yapmayın. Sinop'un birçok yerinde çekmiyorsunuz. Çekmesi için caminin minaresine veya yüksek tepelere çıkıyoruz. Sinop Boyabat Saraydüzü'ne bağlı Yukarı Akpınar köyüne verici istiyoruz.

Kazım 772 Okunma

Cevaplar

  • Kazım'ın Teşekkür Mesajı19 Haziran 2014

    olumlu gelişme ve takip var...

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön