Turkcell Cihazlarının Arkasında Durmuyor...

Kadir Y. |

Turkcell'den almış olduğum akıllı telefonların hepsinde sorun çıktı. Bunu Turkcell'e bildirmeme rağmen hiç işlem yapılmadı. Kendileri sorumlu değilmiş sattığın ürünlere kefil değilsen satmayacaksın o zaman ya da kamuoyuna bildirilsin Turkcell olarak biz sattığımız ürünlere güvenmiyoruz bildirin tüketici mağdur olmasın. Ben daha ilk taksitini ödemedim bana servise verin diyorlar. Bir daha alışveriş yapmam zaten aldığım ürünlerinde sorun çözülene kadar peşinde olacağım, her yere başvuracağım. Bunu da Turkcell'e hem sözlü hem yazılı olarak bildirdim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Y.
  30 Ağustos
  13:43

  15 günlük cihazı ben neden servise vereyim? Tüketici yasal hakları var biliyorsunuz ithalatçı firmayı tanımam ben sizi tanıyorum ben senden aldım sorunumu senin ile çözerim sen kimin ile çözersen çöz

 • 29 Ağustos
  11:12

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Ağustos
  07:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.