06 Mayıs 2013

Turkcell Cihazla İlgili Yanlış Bilgi Verildi!

29. 04. 2013 günü Çorum il Merkezde bulunan Turkcell iletişim merkezinden almış olduğum kontratlı Nokia Lumia 620 Markalı cep Telefonunun Görüntülü Konuşma özelliğinin var olduğunu söylediler ikamet etmiş olduğum yerde 3 G var olmasına rağmen ben görüntülü görüşme yapamıyorum.

Yahya A. 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 09.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Nokia Lumia 620 Markalı cihazının teknik özellikleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön