08 Ekim 2014

Turkcell Cihazın İMEİ Numarası Kopyalanmış.

Yaklaşık olarak 2012 yılında bulunduğum ilçe bayiliğinden fatura üzerinden kampanya ile sahip olduğum Nokia C6-01 model telefonumun gelen sms üzerine yaklaşık olarak 7 ay önce imei numarasının kopyalandığı hakkında bilgilendirildim. Takriben 1 ay sonra cihazım mobil işlevlere kapatıldı.

Buna istinaden aldığım bayiye başvuruda bulundum. Ama 7 ay geçmesine rağmen hala bir işlem yapılamadı. Hala cihazım kapalı konumda. Bayiliğe konuyla ilgili olarak takip amaçlı her gidişimde gayet ilgisiz bir tavırla karşılaşıyorum. Hala cihazım kapalı konumda. Bu durumun oluşturduğu memnuniyetsizliği acilen gidermenizi rica ederim.

Bayram 253 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 10.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihazı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön