03 Nisan 2013

Turkcell Cihazımın Saati Geri Kalıyor!

2012 Temmuz ayında Turkcell'den Turkcell MaxiPlus5 telefon satın aldım. Aldığımın 2. günü fark ettim ki saati geri kalıyor. önce aldığım TİM'e götürdüm. Android'den kaynaklı olabileceği, yeni sürüm çıkınca düzeleceği söylendi. Yeni sürüm çıktı, yükledim fakat sonuç aynı.

Sonra Gen-Pa Teknik servise götürdüm. 3 kere yazılım yüklendi, 1 defa ana kart değişti ama sorun çözülmedi. Turkcell'i aradığımda ise "bizi ilgilendirmez" dedi. Gen-Pa merkezi aradığımda da 4 kere servise bırakmama rağmen "bize gönderin birde biz bakalım" dediler. Cihaz sorunu devam ediyor ve daha başka ne yapabileceğini bilmiyorum. Benim talebim yenisi ile değiştirilmesi ama kabul edilmiyor.

Tuğkan 445 Okunma

Cevaplar

  • Tuğkan 25 Nisan 2013

    Bir daha Turkcell markalı hiç bir ürünü kesinlikle almam ve çevreme de almamaları için her türlü uyarıyı yaparım.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön