Turkcell Cihazımın Faturasını Bir Yıldır Getiremedi...

Kenan S. |

Antalya Terracity AVM Teleses Telekom Turkcell'den 2012 yılında aldığım HTC One model (S****T****) adına kesilen faturamı kaybettim ve bu sırada cihazımın IMEI kopyalanmasından dolayı cihazım kapatıldı. Cihazımı tekrar açtırmam için faturam gerekiyor tekrar tekrar aramama fatura numaramı, fatura kesiliş tarihini, faturanın kesildiği ismi, cihazın IMEI numarasını modelini tekrar tekrar vermeme arama rağmen 1 senedir cihazımın faturasını getirmediler.

Bu sebepten telefonum maket halinde ve kullanamıyorum. Turkcell firmasının diğer firmalara göre daha güvenilir ve daha sağlam, daha profesyonel çalışan bir telekominikasyon firması olduğunu düşünüyordum ama resmen bu düşüncemi son bir senedir alt üst ettiler. Bu yolla şikayetimi iletiyorum ve mağduriyetimin acil giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan S.
  13 Temmuz
  15:05

  Benimle herhangi bir görüşme sağlanmadı iletişim telefonumdan irtibata geçilmesini rica ediyorum

 • 12 Temmuz
  13:53

  Müşterimiz ile 12.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kenan S.
  02 Temmuz
  02:45

  Faturamı nereden alacağım bayibiz istedik diyor kaç kez aradım sordum kaç ay oldu her seferinde gelmedi cevabını alıyorum... .Turkcell den aldığım cihazın faturasını Türk Telekom'dan Vodafone danmı talep edeyim. Acil olarak problemime çözüm bulunmasını rica ediyorum

 • 29 Haziran
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.