Turkcell Cihazı Sattıktan Sonra İlgilenmiyor!

Sinan N. |

Turkcell İzmir Forum Bornova TİM'den (Denkel) aldığım IPhone 5 marka cep telefonum yaklaşık 2 ay sonra şarj halindeyken tamamen kapandı ve bir daha açılmadı. Ürünü aldığım TİM'e başvurdum ve cihazımı garanti kapsamında teslim alıp ''Başarı'' garantisi teslim belgesi imzalattılar. 20 gün geçmesine rağmen geri dönüş olmadı, aradığım zamansa servisin numarasını veremeyeceklerini, servisle kendilerinin de bağlantıda olmadığını söylediler. Israrım üzerine ''Promobil'' adlı garanti servisi numarası verip servisle görüşmem gerektiğini söylediler. Servisi aradığım zaman ise ''garanti kapsam dışı'' cevabını aldım. Sorunu sorduğumda henüz tespit edilmediğini söylediler.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  22:44

  Müşterimiz ile 13.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Teknik Servis süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Ocak
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.