13 Şubat 2014

Turkcell Cihazı Göndermiyor.

Kurumsaldan gelen bir arkadaş odamıza ait hatlarla ilgili cihaz kampanyasından faydalandırmak istediklerini ve 2 yıllık sözleşme yapmamız halinde kampanya kapsamında telefon göndereceklerini söyledi. Yapılan sözleşme imza altına alındı ve telefon beklenmeye başlandı. Yaklaşık 8 gün oldu arayan soran yok, cihazın ise gönderilmeye hiç niyeti yok. Lütfen herkes işini ciddiye alsın, sözleşmeyi yaptıktan sonra kayıplara karışmasın. Sorunumuzun en kısa sürede dikkate alınarak çözümlenmemesi halinde odamıza ait olan 3 telefon hattının iptali için gereği yapılacaktır.

Musa 168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 15.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Musa15 Şubat 2014

    Klasik kalıplaşmış yazıyı kopyala yapıştır yap sonra gönder biz sözleşme imzalayalı 10 gün oldu bu gün aradılar cevap şu ''distribütörün elinde telefon yok'' sordum ne zaman gelir ''bilemiyoruz'' yani altı ay sonra gelirse eline o zaman kullanmaya başlayacağız.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön