24 Nisan 2013

Turkcell Cihaz Sorunu!

Turkcell'den kontratlı olarak aldığım Asus marka ultrabook'um geçen ay bozuldu. Servise teslim ettiğim bilgisayarım için servisten bu ürün başka biri tarafından daha önce açılmadığı için ürün garanti kapsamı dışından çıkartılmıştır şeklinde bir cevap aldım(ana kartta sorun varmış)

Ürünü hiçbir şekilde açtırmadığım için ya bu ürünü Turkcell bana açık sattı yada Asus ürünü garanti kapsamı dışına çıkartmak için doğru beyanda bulunmamaktadır. Konuyu her iki firma ile de konuşmuş olsam da hiçbir çözüm bulamadım. İki firmanın da bu denli olayı kestirip atıryor olmalarından dolayı oluşan mağduriyetimi mahkeme yolu ile arayacağım.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön