18 Nisan 2013

Turkcell Cihaz Satışı!

1800 TL karşılığında Motorla Razr XT910 satıldı.Cihazı satışını yapan satış temsilciniz bir sürü özelliğinin olduğunu cihazdan her şekilde memnun olacağımı anlatarak bir satış tekniği ile bana aldırdı.bu cihaz yerine İphone 4S almak istiyordum.Bir şekilde fikrimden caydırarak cihazı bana verdi.

Cihazı aldıktan sonra çeşitli aralıklarla müşteri hizmetlerini aradığımda bana kontrat süresinin bitmesi gerektiğini bu tarz standart bilgileri sundular.TİM merkezindeki personel cihazı tanımıyor,görmemişler,satışta olduğundan bile haberleri yok.Ve cihaz ile alakalı hiçbir aksesuar mevcut değil, sizde zaten web sayfanızda cihaz kampanyasından kaldırmışsınız.Cihazın
alındığı Tarih: 19.09.2012

Serhat 52 Okunma

Cevaplar

  • Serhat22 Nisan 2013

    ben yaklaşık 14 yılı geçkin bir zamandır turkcell iyim ama şu an bu firmanın hattını kullanmaktan utanç duyuyorum. Bunca zaman içerisinde kayıtlarında mevcuttur ki hiç bir talebim ve isteğim olmamıştır. Bu yaşanılan olay neticesinde bunca yıllık turkcelli olmama dayanarak bir ricada bulundum ki onunda neticesi olarak başlarından savma gibi bir politika uyguladılar. benim beklentim ise konu ile alakalı bir yardımda bulunabilirler yönündeydiki kendilerinin bana prosedürleri hatırlatmaktan başka bir yardımları olmadı. pazarlamış oldukları cihaz ise bana maliyeti 1800 TL lik bir fatura olarak yansıdı.burda pazarlamış oldukları cihazın arkasında durmuyorlar ben merak ediyorum bu cihazı satarak benim gibi kaç kişiyi mağdur ettiler. Cihaz hakkında kendi personelleri olan TİM merkezi Abone Merkezi v.b. Turkcell Tabelası altında görev yapan çalışanlar cihazı tanımıyorlar cihaz hakkında hiç bir bilgileri yok.Cihazın aksesuar donanımı hiç bir Turkcell merkezinde mevcut değil. Ben bu cihaz için Turkcele para ödüyorum ve hiç bir aksesuarını bulamıyorum. Neden ben Turkcele para ödeyip sağda solda bu cihaz için aksesuar arayayım, gerçi aramış olmama rağmen hiç bir telefoncuda da yok. Bu mudur Turkcell Firmasının müşterisine karşı göstermiş olduğu ilgi bu mudur müşteri memnuniyeti yazıklar olsun başka diyecek kelime bulamıyorum. Bundan sonra Turkcelli mi aman hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 16.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön