12 Aralık 2015

Turkcell Cihaz Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

Eylül ayında aldığım cihazı elimden düşürdüm. Sonra cihazı aldığım bayiiye götürdüm ve telafisini istedim. Bana akıllim güvende ile şifre göndereceğini söylediler, defalarca aramama ve her defasında kendi mağduriyetimi anlatmama rağmen bir türlü şifre gelmedi.

Müşteri hizmetlerindeki bütün görevli arkadaşlara durumumu anlattım, sizi yetki olarak aşarsa üstünüzü daha yetkilinizi verin onu arayıp durumumu anlatayım dedim ama bir türlü çözüm bulunamadı.

Her türlü çözümü sundum, fes edin dedim olmadı, ara farkı ödeyeyim başka telefon verin dedim olmadı, üstelik üç aydır kullanmadığım telefonun ve hizmetini alamadığım akıllim güvende ye ücretimi ödüyorum. 20 yıllık Turkcell'li olarak reva mı bu?

Didem 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.11.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön