Turkcell Cihaz Limit Puan Uygulaması!

Mehmet Ö. |

Ben Turkcell'in müşteriyi memnun etme çabasından hiç memnun değilim ve şikayetçiyim! Israrla cihaz ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen hiç yardımcı olunmadı. Ki 3 hattım var ve ödenmemiş ve gecikmiş 1 TL borcum olmamasına rağmen.

Müşteri hizmetleri denen birim papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayan bir birim. Hiçbir etkisi yok müşteriyi memnun etmek için. Ödemelerini düzenli yapan biri olarak Turkcell'i buradan kınıyorum!

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  12:11

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet Ö.
  18 Mart
  10:18

  Şikayetimle ilgili bana bilgi verildi fakat sorunum çözülmedi. Sorunumu çözmediği için turkcell'e çok ama çok teşekkür ediyorum.

 • 17 Mart
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.