07 Ekim 2013

Turkcell Cihaz Konusunda Zorluk Çıkarıyor!

Turkcell'den kontratlı almış olduğum iPhone 4S model telefonumun sesinden dolayı titreşim yardımıyla gelen aramalara ulaşmam imkansız oluyor. Telefonumu aldığım yeri arayıp durumu bildirdiğimde Genpa'yla görüşmemi söylüyor.

Genpa'yı aradığımda telefonumun tamir edileceğini fakat hattımın kırıldığı için(yuvasına uyum sağlaması için)tamir süresinde geçen zaman zarfı içinde gelecek önemli aramalara bana kimsenin ulaşamadığım için aynı hat statüsünde bana bir telefon temin edilmesini talep ettiğimde bana böyle bir şeyin ancak premium üyesi olduğumda gerçekleştirebileceklerini söylüyorlar.

O kadar para vermeme rağmen bana zorluk çıkartıyorlar. Arayan kişiler bana nasıl ulaşacak peki bu benim sorunum mu?

Metin 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön