24 Ocak 2014

Turkcell Cihaz Konusunda Yardımcı Olmuyor!

22 gün oldu cihazın değişimi için bana teknik servisten mesaj geldi. Tüm aksesuarları iade ettim fakat hala telefon elime ulaşmadı ve yine bilgi alamıyorum. Turkcell'deki danışman arkadaş sizi arayacağım demekten başka bir şey yapmıyor.

Turkcell'in amacı para almak sadece çünkü taahhüt başlayacak yarın ve ama cihaz yok arıyorum. İptal için teknik servisten rapor alın söyleniyor. Teknik servise ulaşamıyorum ki raporu alıp taahhüdü iptal edeyim.

Bugün tüketici hakem heyetine durumu bildiriyor olacağım. Amaçları haksız para kazanmak faturalı hat olduğu için ne kadar yansıtırsam diye düşünen bir firma. Kısa sürede çözülecek mevzu tam 22 gündür devam etmektedir.Gazeteye de metin yayınlayacağım.

Mutlu 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cihazının Teknik Servisi ile İrtibata Geçebileceği bilgisi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön