Turkcell Cihaz Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Günseli K. |

Eylül 2012 de 24 ay taahhütlü aylık 91 TL taksitle Samsung S3 telefon aldım. Aldığım süreden kısa bir süre sonra telefonda ses kısıklığı ile ilgili problem yaşamaya başladım. Telefon Turkcell aracılığıyla defalarca servise gitti. Ne Turkcell ne Başarı Elektronik ne Samsung bana yardımcı olmadı.

Sadece 9 aydır kullandığım telefon 8 kere servise gitti. neredeyse toplamda 3 ay serviste kaldı. Ve hala telefon değiştirilmiyor.Telefonun değişimini istiyordum. Fakat artık telefonun iade alınmasını istiyorum. Turkcell Müşterisinin yanında olmayacak mı? Bu konuda yalnız bırakıldığımı düşünüyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  10:20

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş