08 Mayıs 2013

Turkcell Cihaz Kayıt İşlemlerinde Evrakları Kaybettiler!

Yurt dışından almış olduğum İphone5 marka cihazımın kayıt işlemleri için TİM Yıldırım telefon Mobil Gazi OsmanPaşa şubesine gerekli evrakların teslimini 26. 02. 2013 tarihinde yaptım.
Ancak telefonum 07. 05. 2013 tarihinde kullanıma kapatıldı. Bayi evrakları Turkcelle teslim ettiğini ve orada kaybolmuş olabileceğini söylerken, Turkcell müşteri hizmetleri evrakların hiç ulaşmadığını beyan ediyor! Telefonsuz geçireceğim her günün bedelinin ödenmesini ve kendi hatalarından kaynaklanan bu durum için telefonum açılana kadar İphone5 tahsis edilmesini talep ediyorum!

Melike 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön