Turkcell Cihaz Kampanyası ve Yanlış Bilgilendirme!

Burçin S. |

Mart ayının sonunda eşimin doğum günü olduğundan kendisine hediye bir cep telefonu almak istedim. Daha önce beni arayarak taahhütlü kampanyalardan bana istediğim telefonu verebileceğini söyleyen Turkcell' i aradım (keşke aramasaydım). Görüştüğüm personel bana o güne özel Nokia Lumia marka telefonda bir kampanya olduğunu cihaz ile birlikte 2 adet tablet gönderileceğini belirtti.

Sonrasında bir tablet gönderildi. Sonra arayıp bu şekilde bilgilendirilmediğimi ilettiğimde 10 günlük bekleme süresinden sonra ikinci tablet gönderildi. Sonra fatura şoku yaşadım. Bilgilendirildiği gibi değil %20 hata olduğunu söylememe rağmen yaklaşık 15 gündür dönüş alamıyorum. Mevcut paketlerim bile değişmiş acil.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçin S.
  19 Kasım
  17:57

  Videomobi yeni kazanç kapınız mı şimdi de 60 TL paramı gasp ettiniz. Ne kadar rahatsız edici bir sevis anlayışınız var. taahhüdüm bittiğinde direk operatör değiştirceğim.

 • 30 Nisan
  11:59

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Nisan
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.