20 Temmuz 2016

Turkcell Cihaz Kampanyası Ve Fizy Müzik!

Turkcell yetkili bayisinden 9.5.2016 tarihinde faturama yansıtılmak üzere taksitli LG G4 cep telefonu aldım gelen ilk faturamda cihazlı Fizy müzik adı altında 3 TL' bir bedelle karşılaştım ve Turkcell müşteri hizmetlerini aradım telefonu aldığımda bu durumdan bana söylenmediğini sadece telefon bedelinin faturama yansıtılacağını söylediler ve özellikle belirterek tekrar tekrar satış sorumlusuna başka bedelle karşılaşmak istemediği mi sorduğumu bana sadece tekrar telefon bedeli yansıtılacağını söyledim.

Bunun üzerine müşteri temsilcisi bana sadece ilk ay 3 TL bedeli ödeyeceğimi daha sonra ödemeyeceğimi söyledi. Fakat ikinci ayda aynı bedel faturama yansıdı ve tekrar Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve bana kayıt oluşturup ilk aramamdaki ses kaydının dinlenilip tarafıma dönüleceğini söyledi halen bir sonuç alamadım. Bu bedeli ödemek istemiyorum.

Selahattin 351 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin 31 Temmuz 2016

    Tesekkürler

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 21.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön