22 Kasım 2014

Turkcell Cihaz Kampanyası Mağdur Etti.

Cihaz Kampanyasıyla dün akşam (21.11.2014) saat 17.16'da Edirne Lara iletişim 'den 1 yıl taahhütlü olarak aldığım Discovery 2 adlı cihazı daha aldığım ilk saatlerde ekran dokunmatiğinde, performansta ve klavyesinde problemler yaşadım. Daha sonra cihazı almamın üstünden 24 saat dahi geçmeden geri götürerek cihazımın başka marka bir cihaz ile sözleşmemin yenilenmesini talep ettim fakat aldığım yer bu mağduriyetimi gideremedi. Başka marka ile değiştirmek istememin sebebi ise internette yaptığım araştırmada diğer kullanıcıların da yorumlarını okuyup onlarında aynı sorunlardan şikayetçi olduğunu gördüğüm için servise yollamak ve yeni Discovery 2 verilse bile bir çözüm ifade etmeyecek...

Bahadır 1.517 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön