Turkcell Cihaz Kampanyası Faturaya Fazla Yansıyor!

Kıymet H. |

Nokia Lumia 1020 cihazı Marmaris'te Turkcell'den faturaya dahil olarak aldım. 1800-1900 arası yansıyacağını söylediler. Kesilen faturada 2374 lira yazıyor. Aldığım yere gittim görüşmeye sistem böyle yapmış diyorlar. Telefondan da memnun değilim söylediklerinin neredeyse hiçbiri yok telefonda. Önceden 1200 dk 55 liraya kullanıyordum şimdi 900 dk'ya düşürdüler 45 liraya.

Bütün bu olanlardan şikayetçiyim. Bu kadar para vereceksem madem ben bu telefonu geri verip iPhone almak istiyorum ve kanunlar gereği geri verme hakkımın olduğunu da biliyorum. Söylenilen sözler ile yapılanlar, olanlar birbirini tutmuyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum yoksa hakkımı mahkeme yoluyla aramaya gideceğim.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  11:07

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Kıymet H.
  23 Kasım
  02:27

  bana çozüm bulmadılar daha aramadılar bile