14 Eylül 2013

Turkcell Cihaz Kampanyası!

6 ay önce Turkcell'in anlaşmalı olduğu mavi noktalı bir Turkcell bayinden bir telefon anlaşması yaptım ve aylık sabit 172 liraya yükseltildi. Fakat vitrinden çalışmayan telefon verildi. 3 gün sonra yeni telefon verileceğini ve onun için beklememiz gerektiğini, gelecek telefon üzerinden işlemlerin yapılacağını söylediler.

3 gün sonra bayinin kapandığını gördüm. Turkcell'i aradım aldığım telefon iPhone 3- 6 aydır parasını ödediğim ama Turkcell'deki sözleşmede Nokia Lumia yazıyormuş. 6 aydır hergün Turkcell'i arıyorum 96 saat içinde çözüm bulacaklarını söylüyorlar ama kesinlikle geri dönmüyorlar. Faturayıda almaya devam ediyorlar. 8 dilekçe yazıldı hala sonuç alınamadı.

Ercan 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön