21 Aralık 2015

Turkcell Cihaz Kampanyası!

Benim sıkıntım, hattıma tanımlı olan iPhone cihaz kampanyasının ödemesini 1 yıl önce tamamladım. Fakat bu cihaz kampanyasına dahil olan 19 TL tutarlı 500 mg bit internet kampanyası tutarını Blackberry cihaz kullanıyor olmama rağmen hala ödemekte olduğumu öğrendim. Bu kampanyayı 19.12.2015 yani bugün iptal ettirdim, çünkü yüksek olduğundan şikayetçi olduğum için Turkcell'e başvurmuştum. Firmayla yaptığım görüşmede ''500 mg bite 19 TL internet paketi devam etmektedir. ''diye mesaj gönderdiklerini söylediler. Ama mesajda iPhone diye belirtilmiyor ki, ben Blackberry paketimle ilgili bir mesaj sandığım için konuyu irdelemedim. Burada haksız bir kazanç var. Yardımlarınızı rica ederim.

Ebru 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 23.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön