27 Mart 2013

Turkcell Cihaz İptali İçin Ücret Alıyor!

Turkcellden 24.02.2012 tarihinde t20 model cihaz 24 ay taahhütlü kampanyasına katıldım. yaklaşık 13 aydır faturalarımı ödüyorum.yazdıkları taahhütnamede belirtilen mobil hattı başka bir mobil operatöre taşınması durumunda söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren (buda diğer operatöre geçiş tarihi) taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken tüm vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı faturaya bir sonraki dönem yansıtılır.

Cihazın fatura bedeli 541+kdv. vede her ay 22,55 taksit tutarı diye alınıyor benim anlamadığım eğer şimdi tarifenizi yada operatörü değiştirirseniz ödemeniz geren tutar 541+vergiler diyorlar.
Neden benden her 13 ay 22.55 cihaz tak. tutarı aldınız o zaman?

Hüseyin 221 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 01 Mayıs 2013

    Beni Kurumsal müsteri temsilcisi aradı yeni temsilcim olduğunu söyledi vede izin verirseniz durumu değerlendirmek istiyorum kontrol edip size durumla ilgili en kısa zamanda dönüş yapabilirmiyim dedi.Bir daha aramadı yaklaşık 15 gün oldu vede inanmıyorum arayacaklarına ama turkcell bu nede olsa haksız olmaz hiçbir zaman ....

  • Hüseyin 30 Mart 2013

    turkcell den arandım.Ama maalesef Kullanmış olduğum paketi 24 ay taahhüt vermemden dolayı değişiklikte yada çaymada bu bedelin sözleşme gereği alınacağı söylendi.Yani sizin anlayacağınız paketi değiştirirseniz yada başka bir operatöre geçerseniz cihazın bedeli verirsiniz....

  • Turkcell Mobile Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön